بازار کنجاله ایران
خانه / کنجاله کنجد / خریداران کنجاله کنجد | لیست قیمت کنجاله کنجد

خریداران کنجاله کنجد | لیست قیمت کنجاله کنجد

فرآورده به دست آمده از دانه های روغنی را کنجاله می نامند. کنجاله ها از دانه های بسیاری حاصل آمده اند که از جمله آن ها می توان به این گزینه ها اشاره کرد:

 • کنجاله کنجد
 • کنجاله تخم کتان
 • کنجاله انار
 • کنجاله بادام
 • کنجاله مغز گردو
 • کنجاله تخم آفتابگردان
 • کنجاله انگور

اما از میان گزینه های ذکر شده قرار است به کنجاله کنجد بپردازیم. خریداران کنجاله کنجد عمدتاٌ از میان گروه هایی هستند که این محصول را جهت استفاده برای خوراک دام و طیور مورد تهیه قرار می دهند. یعنی یا فروشندگان اغذیه دامی و یا کسانی که به نوعی با دام و طیور سروکار داند، از متقاضیان این محصول به شمار می روند.

علاوه بر این که باید عنوان داشت کنجاله کنجد به دو صورت قابل عرضه به مشتریان می باشد که این دو عبارتند از:

 1. کنجاله فله ای
 2. کنجاله بسته بندی

لیست قیمت هر یک از این محصولات، با یکدیگر متفاوت بوده که برای دسترسی به سطح مناسبی از قیمت هر یک، می توان به نمایندگی های فروش در این مسیر مراجعه کرد.

خریداران کنجاله کنجد | لیست قیمت کنجاله کنجد

خریداران کنجاله کنجد

خریداران کنجاله کنجدخرید و فروش کنجاله کنجد در بازار موجب شده تا عده ای به عنوان خریدار به مراکز فروش این محصولات مراجعه کرده و آن را مورد تهیه برای اهداف گوناگون قرار دهند.

در هر حال خریداران کنجاله کنجد این محصول را یا خود برای استفاده به عنوان مواد اولیه خوراک دام و طیور مورد کاربرد قرار می دهند و یا از فروشندگانی هستند که در مراکز فروش محصولات خوراکی حیوانی، آن را به مشتریان جزیی تر ارائه می سازند.

به طور کلی این محصول بکی از محصولات غذایی مورد نیاز برای این گروه به شمار رفته و بدن آن ها را مملو از مواد پروتئینی می کند:

 • انواع دام
 • انواع پرندگان
 • انواع آبزیان

موارد مصرف کنجاله کنجد

موارد مصرف کنجاله کنجداز موارد مصرف کنجاله کنجد که محصولی به جا مانده از روغن گیری دانه های مختلف خوراکی می باشد، همین بس که می توان گفت صرفاٌ جهت تامین خوراک و تغذیه حیوانات مختلف مورد کاربرد قرار گرفته و از همین رو خرید و فروش آن به عنوان یک محصول پر کاربرد در بخش های مختلف بازار اتفاق می افتد.

گفته می شود که خواص تفاله کنجد برای هر یک از حیوانات بسیار زیاد بوده و تمام مواد مورد نیاز در بدن آن ها را تامین می نماید. نکته دیگر این است که کنجاله کنجد برای انسان ها دارای منع مصرف بوده و صرفاٌ اختصاص به دام و طیور دارد.

صادرات کنجاله کنجد

صادرات کنجاله کنجدکنجاله کنجد توسط صنایع تولید محصولات دامی بسیاری در فرآیند تولید و آماده سازی قرار گرفته و سپس در قسمت های مختلف بازار با برند ها و قیمت های متعددی توزیع و عرضه می گردد.

توسط این ماده بسیار پر مصرف می توان تامین غذای انواع حیوانات را به شکل مطلوبی به انجام رساند و در نتیجه فرآیند های مثبتی ک در اثر خرید و فروش این محصول روی می دهد را به وضوح دید.

قابل ذکر است کنجاله کنجد تولید شده در داخل کشور، علاوه بر این که قادر به پاسخگویی به نیاز مشتریان داخلی می باشد، بلکه از آن در قالب خرید و فروش جهانی نیز استفاده شده و در نتیجه به بازار های خارج از کشور صادر می گردد.
در خصوص کنجاله صادارتی می توان گفت:

 • در کیفیت بالایی تولید شده و در نتیجه روانه بازار های خارجی می شود.
 • هم چنین با توجه به تولید انبوه این محصول، تامین آن در بازار های جهانی به شکل مطلوبی صورت می گیرد.

راهنمای خرید کنجاله کنجد

راهنمای خرید کنجاله کنجداگر به نمایندگی های فروش انواع خوراک دام و طیور، از جمله کنجاله کنجد مراجعه فرمایید، اطلاعات تخصصی از محصول مورد درخواست در اختیارتان قرار گرفته و به این ترتیب راهنمای خرید کاملی را از مشاورین فروش دریافت خواهید کرد. با این وجود می توانید خرید بسیار رضایت بخش و مطئنی را از محصول مورد نظر انجام داده و در نهایت محصولی با این مشخصات را دریافت نمایید:

 • کنجاله کنجد با بهترین برند
 • کنجاله کنجد با بهترین قیمت

تولید کنندگان کنجاله کنجد در کشور

تولید کنندگان کنجاله کنجد در کشوردر حوزه تولید کنجاله کنجد در داخل کشور، واحد های تولیدی بسیاری فعال می باشند که هر یک محصولات مرغوب و مورد قبولی را عرضه داشته اند. توسط محصولات عرضه شده توسط این شرکت ها، تامین انواع کنجاله اعم از کنجاله کنجد در کشور به خوبی شکل گرفته و در نتیجه روند بهتری از خرید و فروش آن در بازار روی می دهد.

اما اگر بخواهیم به یکی از برترین واحد های تولید کننده که به ارائه محصولات متعدد پروتئینی از جمله کنجاله کنجد بپردازیم، می توان شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان را نام برد که دارای سهم عمده ای در تامین این محصول در بازار می باشد.

لیست قیمت کنجاله کنجد

لیست قیمت کنجاله کنجدبا مراجعه به مراکز فروش اختصاصی محصولات پروتئینی که کنجاله کنجد را در میان محصولات خود موجود دارند، می توانید هم از قیمت به روز کنجاله کنجد اطلاع پیدا کرده و هم محصولی استاندارد و تازه را دریافت نمایید.

گفتنی است که قیمت کنجاله کنجد در مشهد و سایر شهر های ایران، مطابق با قیمت روز به مشتریان عرضه می شود. اما در برخی از مراکز نظیر همین سایت، قیمتی بهتر نیز برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است که در صورت تمایل و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با نمایندگی های فروش، ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

پاسخی بگذارید