بازار کنجاله ایران
خانه / کنجاله کنجد / قیمت کنجاله کنجد در مشهد | خرید ارزان ترین کنجاله کنجد

قیمت کنجاله کنجد در مشهد | خرید ارزان ترین کنجاله کنجد

کنجاله بازمانده جامد به رنگ قهوه ای است که بعد از روغن گیری از دانه های روغنی بجا می میماند بازمانده دانه هایی همچون زیتون،ذرت، کنجد یا آفتابگردان که کوفته و فشرده آب یا روغن ان گرفته شود کنجاله نامیده می شود. کنجاله را به خاطر داشتن پروتئین و انرژی بالا می توان به عنوان یک منبع غذایی مفید برای استفاده دام و طیور دانست این کنجاله قبل از فروش به قطعات کوچک تقسیم می شود کنجاله هر کدام از دانه ها برای مصارف خاصی است دستگاه های روغن گیری نیز دو نوع کنجاله چیپسی و کنجاله مدادی تولید می کنند. قیمت کنجاله کنجد در مشهد مناسب تر است چون کارخانه تولید کنجاله وجود دارد و بدون واسطه است.

کنجاله کنجد طیور باقیمانده فاله کنجد از دستگاه روغن گیری پرس سرد است و یک منبع پروتئین برای دام و طیور و منبع خوبی برای تریپتوفان و سیتن نام برد و ملین و بسیار خوش خوراک است و هشت درصد فیبر دارد سامولین کنجاله کنجد ثبات و پایداری خوبی در برابر اکسیداسیون دارد که در کنترل حشرات نیز کاربرد دارد.

قیمت کنجاله کنجد در مشهد | خرید ارزان ترین کنجاله کنجد

قیمت کنجاله کنجد در مشهد

کنجاله کنجد به علت مصرف بالای مصرف روزانه و لحظه ای قیمت گذاری می شود عوامل مختلف سیاسی و اقتصادی نیز در روی نرخ های آن تاثیر گذار است بهترین راه برای خریداران عمده و خرده مراجعه به مراکز فروش این محصولات است صنایع پرورش گاو و گوسفند که به صورت جزئی و کلی از نمایندگی ان عرضه می شود و بسته به کیفیت نوع محصول قیمت آن متفاوت است.  قیمت کنجد در مشهد و کنجاله ی چون مرکز تولید این محصول است ارزانتر است .

فروش کنجاله کنجد در مراکز مخلتف

فروش کنجاله کنجد فقط در بعضی از شهر های ایران همچون یزد و مشهد تولید عرضه  می شود ودر اکثر شهر ها نمایندگی دارند اکثر مراکز توانایی تهیه ان را ندارند در مشهد شرکت پنبه و روغن های داخلی محصولات خود را به صورت ورقه ای و پودری مدادی و غیره با بهترین کیفیت تولید می کند انواع روغن از جمله کنجد تولید و کنجاله آن را عرضه می کند با استفاده از تکنولوژی روز و مرغوبترین مواد اولیه روغن و کنجاله انواع دانه ها را تولید میکند.

خواص کنجاله کنجد

کنجاله کنجد منبع تامین پروتئین است و سرشار از ویتامین های محلول در چربی و فسفر است سرشار از آنتی اکسیدان طبیعی است ترکیبات مواد غذایی کنجد شبیه به کنجد است از لحاظ ترئونین و لیزین ضعیف و فتیات و اگزلات آن بسیار زیاد است کلسیم کنجد غیر قابل مصرف و باعت اسهال حیوان می شود کنجاله کنجد باید تا میزان ده درصد جیره آن باشد اگر بیشتر از ده درصد باشد باید شامل دو درصد کلسیم باشد محدودیت مصرف کنجاله کنجد به خاطر انرژی ولیزین کن آن و مقدار اسیدفیتیک بالای آن می باشد و استفاده بیشتر در گاو شیرده باعث بو و طعم بد در شیر ان می شود

خرید ارزان ترین کنجاله کنجد

برای خرید ارزانترین کنجاله کنجد باید به صورت عمده از تولید کننده گان این محصول مستقیم از کارخانه تهیه کرد شرکت های خرید و فروش کنجاله ی خوراک دام و طیور نیز مراکز فروش این محصول هستند که می توان از این شرکت ها و نمایندگان تولیدی کنجاله به قیمت ارزان خریداری کرد . قیمت کنجد در بازار تهران نیز در نمایندگی های آن مناسب تر است.

صادرات کنجاله کنجد

اکثر شرکت ها توانایی تامین کنجاله کنجد را ندارند کنجاله کنجد دام و طیور هم در داخل کشور که با کمبود مواجه است تولید می شود و هم در خارج از کشور تولید می شود با توجه به مصرف بالای ان بخش اعظمی از نیاز کشور از طریق واردات تامین می شودو صادرات آن در ایران کم تر است کشور های صادر کنتده فروش عمده کنجد و کنجاله ی آن به ایران برزیل ٬ آرژانتین٬ روسیه٬ قزاقستان٬ هند٬ آذربایجان٬ بیشترین سهم را در واردات کنجاله به ایران را به خود اختصاص داده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

کنجاله کنجد برای طیور | قیمت کنجاله کنجد

در پاسخ به سوالی مبنی بر این که کنجاله چیست، می توان گفت که این …