بازار کنجاله ایران
خانه / کنجاله پنبه دانه / کنجاله پنبه دانه | مراکز فروش کنجاله پنبه دانه در کشور

کنجاله پنبه دانه | مراکز فروش کنجاله پنبه دانه در کشور

کنجاله پنبه دانه از جمله خوراک حیوانی به شمار می رود. از این نوع کنجاله در: 

  • دام داری ها 
  • مرغ داری ها 

استفاده می شود. این کنجاله را می توان از مراکز فروش کنجاله پنبه دانه در کشور خریداری کرد. در این مراکز فروشگاه های گوناگونی فعالیت می کنند که این فروشگاه ها کنجاله را از شرکت های روغن گیری پنبه دانه به صورت عمده خریداری می نمایند. ضایعات پنبه دانه را می شود با دیگر خوراکی های دام مخلوط کرد و غذایی مقوی برای حیوانات تهیه نمود. 

فروشندگان کنجاله پنبه دانه می کوشند تا بهترین نوع از این کنجاله را به دست مشتریان برسانند. 

کنجاله پنبه دانه | مراکز فروش کنجاله پنبه دانه در کشور

خریداران کنجاله پنبه دانه در کشور

خریداران کنجاله پنبه دانه در کشورخریداران کنجاله پنبه دانه در کشور را می توان این گونه دسته بندی کرد: 

  • پرورش دهندگان طیور و دام داران 
  • فروشگاه ها 
  • شرکت های بازرگانی 

این سه گزینه خریداران اصلی کنجاله پنبه دانه به شمار می روند. درباره دامداران که در بالا صبحت شد و تکرار نیازی نیست. اما از دو گزینه دیگر باید گفت که فروشگاه های مختلف برای فروش جزئی این محصول آن را از کارخانه های مختلف تولیدی تهیه می کنند. 

شرکت های بازرگانی نیز برای فروش داخلی و خارجی محصول کنجاله پنبه دانه را به صورت عمده خریداری می نمایند. 

کنجاله پنبه دانه چیست ؟

کنجاله پنبه دانه چیست ؟شرکت های گوناگونی در کشورمان وجود دارند که از پنبه دانه روغن می گیرند. این کارخانه با تحت فشار قرار دادن این گیاه، روغن آن را گرفته و سپس باقی مانده آن را جدا می سازند. باقی مانده پنبه دانه، به آن کنجاله یا تفاله می گویند. البته این دو با هم فرق های اندکی دارند. 

این گونه می شود که کنجاله پنبه دانه تولید می شود. تولیدی ها پس از این که آنالیز کنجاله پنبه دانه و آزمایش های مخصوص را انجام دادند، میزان کیفیت آن را اعلام می دارند و آن را تعیین قیمت می کنند. 

مراکز فروش کنجاله پنبه دانه در کشور

مراکز فروش کنجاله پنبه دانه در کشورفروش کنجاله پنبه دانه در کشور از سوی مراکز مخصوصی انجام می شود. در این مراکز کنجاله های دیگری مانند: 

  • کنجاله آفتابگردان 
  • کنجاله زیتون 
  • کنجاله کنجد 
  • کنجاله بادام زمینی 
  • و … 

به فروش می رسد. در مراکز فروش، نمایندگی شرکت های تولید کننده هم فعالیت می کنند. این نمایندگی ها بهترین نوع کنجاله کنجد را به بازار عرضه می کنند. از آن ها می شود قیمت روز پنبه و قیمت انواع کنجاله را هم جویا شد. 

از سویی، فروشگاه های آنلاین نیز امروزه به عنوان مرکز فروش کالاهای مختلف، به ویژه کنجاله پنبه دانه به شمار می روند. از این فروشگاه ها می شود بهترین ها را خریداری کرد. 

خرید تازه ترین کنجاله پنبه دانه

خرید تازه ترین کنجاله پنبه دانهخرید تازه ترین کنجاله پنبه دانه از بازارهای مختلف در شهرهای گوناگون امکان پذیر است. البته پیش از این که به بازار مراجعه شود، می توان به کارخانه های تولیدی کنجاله پنبه دانه سر زد. آنان تولید کننده اصلی می باشند و تازه ترین محصول را روانه بازار می کنند. 

از سوی دیگر، گروه های بازرگانی ای نیز وجود دارند که در این عرصه فعالیت می کنند. برای نمونه می توان به گروه بازرگانی کیا دانه کهن اشاره کرد. 

این گروه بازرگانی تازه ترین کنجاله پنبه دانه را در اختیار خریداران قرار می دهد. 

قیمت کنجاله پنبه دانه

قیمت کنجاله پنبه دانهقیمت کنجاله پنبه دانه را می توان از راه های مختلفی جویا شد. بازارهای خرید و فروش، وبسایت های اینترنتی و نمایندگی شرکت های تولیدی، جاهایی است که می شود نرخ روز را از آنان جویا شد. قیمت کنجاله پنبه دانه در بازار متفاوت می باشد و به مسائل مختلفی از جمله، کیفیت، حجم خرید و تولید کننده آن بستگی دارد. شما هم می توانید با سر زدن به مراجع مختلفی که در بالا به آن اشاره شد، از نرخ های جدید با خبر شوید. 

برخی از وبسایت های اینترنتی قیمت کنجاله پنبه دانه را بین ۲۴۵۰۰ تا ۲۵۰۰۰ تومان اعلام کرده اند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

پاسخی بگذارید