بازار کنجاله ایران
خانه / کنجاله پنبه قزاق / کنجاله پنبه قزاق | کشور های وارد کننده کنجاله پنبه

کنجاله پنبه قزاق | کشور های وارد کننده کنجاله پنبه

کنجاله پنبه قزاق یکی از انواع محصولات مرتبط با صنعت تولید پنبه در کشور می باشد. این کنجاله همان طور که از نام آن پیداست از دانه های پنبه به دست می آید و به مصارف گوناگون می رسد. این محصول امروزه به عنوان یکی از منابع تغذیه ای برای انواع دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. پروتیین موجود در این کنجاله زیاد است و آنالیز کنجاله پنبه دانه نشان دهنده میزان پروتیین بالا در آن می باشد. این ماده امروزه به دلیل قیمت مناسب یکی از انواع جیره های غذایی مناسب برای دامداران به شمار می رود. دستگاه گوارش دام ها به خوبی می تواند این ماده را هضم کند و مورد استفاده قرار دهد.

کنجاله پنبه قزاق | کشور های وارد کننده کنجاله پنبه

موارد استفاده از کنجاله پنبه قزاق

خرید کنجاله پنبه قزاق به منظور استفاده و بهره گیری از خواص آن صورت می گیرد. همان طور که ذکر شد این ماده به مصرف خوراک دام و طیور رسیده و مورد استفاده آنها قرار می گیرد. کنجاله حاصل فشردن دانه های پنبه دانه و گرفتن روغن از آن حاصل می شود. مقدار پروتیین موجود در این محصول تامین کننده نیاز پروتیینی دام های مختلف می باشد.

بازرگانی فروش کنجاله پنبه

قیمت هر کیلو پنبه و قیمت کنجاله پنبه از جمله مواردی هستند که از طریق واحد های بازرگانی به خریداران اعلام می شود. از این رو قیمت مورد معامله توسط واحد های بازرگانی و فروش تعیین می شود. این شرکت ها به معامله و تجارت این کالا در سطح داخلی یا خارجی پرداخته و تامین کننده آن می باشند. با توجه به گستره فعالیت این بازرگانی مقدار متفاوتی از این محصول در بازار معامله می شود. انواع حیوانات و دام های مختلف مانند گاو، میش و بره می توانند از این محصول به عنوان غذای خود استفاده نمایند.

برند های معروف تولید کننده کنجاله پنبه

کنجاله پنبه که حاصل روغن گیری از دانه های پنبه حاصل می شود توسط شرکت ها و برند های مختلفی به بازار عرضه می شوند. از این رو میزان تولیدات هر کدام از این برند ها متفاوت است و برخی به صادرات این کالا به دیگر کشور ها نیز می پردازند. از این رو زمینه فعالیت آنها متفاوت است و کیفیت مطلوب مهمترین فاکتوری است که آنها را در این حوزه به برند تبدیل نموده است. بی بو بودن، فاقد حشرات زنده بودن از جمله مهمترین نشانه های مرغوبیت این کالا می باشد.

تولید کنجاله پنبه در بسته بندی متنوع

کنجاله پنبه پس از تولید در کارخانجات مربوطه بسته بندی شده و در اوزان مختلف و طبق سفارش های مختلف دریافتی روانه بازار های مصرف می شوند. تولید این محصول در کارخانجات طی مراحل نهایی تولید صورت می گیرد و به صورت تناژ های مختلف به بازار عرضه می شود. کشور های مختلفی اکنون در در این زمینه فعالیت دارند که واردات و صادرات آن بین کشور های مختلف صورت می گیرد.

پخش عمده کنجاله پنبه

کنجاله پنبه پس از تولید توسط واحد های پخش عمده به سراسر کشور توزیع و ارسال می شود. بخشی از این محصول از کشور های دیگر وارد کشور شده و بخشی نیز در داخل تولید می شود. پخش کنندگان عمده کنجاله پنبه از طریق بازاریابی و فروش کنجاله پنبه یا ثبت سفارش به عرضه این کالا به بازار می پردازند. واحد های دامداری مختلف بنا به میزان فعالیت و تعداد دام خود به مقادیر مختلفی از کنجاله پنبه نیاز دارند.

کشور های وارد کننده کنجاله پنبه

تولید کنجاله پنبه در حال حاضر در کشور های مختلفی صورت می گیرد. این محصول از کشور هایی همچون آذربایجان، قزاقستان، و روسیه وارد کشور شده و توسط شرکت های بازرگانی وارد کننده واردات آن از طریق بنادر کشور صورت می گیرد. بنابراین هر ساله بخشی از این کالا از طریق کشور های فوق تامین کننده بازار داخلی ایران می باشند. بذر پنبه و کنجاله تولیدی از آن در فرایند تولید پنبه و فرآورده های جانبی حاصل از آن قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@